Zkoušky ZOP a ZPU1 2012 – propozice

diagram-03Dne 5.5.2012 proběhnou na našem cvičišti zkoušky ZOP a ZPU1

Rozhodčí pan Ing. Novák

Počet účastníků omezený na 12. Zájemci se mohou přihlásit formou elektronické přihlášky

Podmínky účasti: znalost zkušebních řádů KJ Brno, předepsaný min. věk psa.

Nácvik budeme provádět v běžných hodinách kurzů poslušnosti a 14 dní před zkouškami i v samostatných hodinách, určených k nácviku skupinových cviků. (tzv. „secvičné“)

Seznam přihlášek.

5 komentářů u “Zkoušky ZOP a ZPU1 2012 – propozice

 1. Dobrý den,
  zajímalo by mě, jestli se můžu přihlásit na zkoušku, aniž bych u vás navštěvovala výcvikové hodiny, případně jestli je nutné absolvovat nácvik skupinových cviků (nebo naopak jestli tato možnost je „dobrovolná“ a kolik stojí taková společná výcviková hodina) a dále jaká je cena zápisného.

  Díky za odpovědi,
  Jana.

  • Dobrý den, přednost budou mít samozřejmě naši kurzisti, kvůli kterým zkoušky pořádáme… Pokud bychom nenaplnili maximální počet účastníků z vlastních řad, tak bychom samozřejmě umožnili účast i někomu dalšímu. Potom bychom ale trvali alspoň na jedné „secvičné“ hodině, aby se seznámili psi ze skupinky. Jedna lekce „secvičných“ bude stát 160,- Kč (stejně jako cena lekce poslušnosti pro pokročilé). Cenu za zkoušku určíme podle počtu přihlášených účastníků – pohybuje se většinou mezi 300-400,-Kč.
   S pozdravem Vaškebová Martina

 2. Dobrý den, chci se zeptat, kdy budou zkoušky probíhat (dopoledne, odpoledne)?
  Díky, V+F

  • Tentokrát budou probíhat až po obědě. Předpokládáme tak ve 14.00, ale to upřesníme až před akcí. M.

Komentáře jsou uzavřeny.