Vzkaz pro „Ostrovanské agiliťáky“…

20110723-10Zdravím po zimě všechny naše agiliťáky a mám pro vás pár nových informací.
Většina z vás už zaregistrovala, že jsem zdražila tréninkovou lekci na 120,- Kč. Cena za individuální trénink i za trénink s tetou Momo se také zvedne, a to na 90,- Kč. Vím, že každé zdražování je nepříjemné, ale jinak to nejde – všechno je prostě dražší a dražší :-(.  Do konce letošního roku budu muset upravit délku obou kladin a houpaček – to vše podle nového zkušebního řádu, který jejich délku zkracuje…, nakoupit nové tunely, protože už nám ty stávající opět začínají dosluhovat, natřít a opravit staré překážky. Věřte, že na Kanáry (za ty vybrané dvacetikoruny navíc) určitě nepoletím! :-). Tak to jen tak na úvod, abych to nepříjemné měla rychle za sebou! 🙂

A teď pár organizačních věcí:
Tak především oznamuji, že dneškem skončily zimní tréninky v hale a nadále už budeme hopkat pouze na cvičáku! Nemůžu dost poděkovat za to, že tu možnost trénování máme, ale taky jsem ráda, že už to skončí! :-).
Za druhé: Všichni začátečníci z loňského roku (učni), jsou pasováni na mazáky – udělali jste za ten rok spoustu práce, někteří z vás už mají výkonnostní průkazy a první oficiální závody za sebou – prostě jste dobří! Věřím tomu, že vás ta „stará ostrovanská garda“ přijme mezi sebe a bude vám pomáhat! :-).
Technická poznámka: přihlašujte se tedy na tréninky, který bude vypsaný pro mazáky, protože já jsem před pár dny  začala trénovat novou skupinku začátečníků a pro ty bude v přihlašovacím formuláři políčko začátečníci! (mimochodem jsou opravdu hodně šikovní! :-)).
Za třetí:  Pokud pojedete někam na závody a umístíte se do 3.místa v jakémkoliv běhu nebo součtu, tak mi to nějak sdělte – určitě to na webu zveřejním, a pokud budete mít k tomu závodu nějaký postřeh (bude se vám líbit, nebo naopak),tak o něm napiště pár řádků, ať se o ty dojmy podělíte s ostatními!
A když už jsme u webovek – pokud by chtěl někdo změnit svou fotku v galerii Ostrovanských agilitních týmů, nebo přidat odkaz na své webové stránky, nebo se tam vůbec doplnit, tak mi všechno pošlete na e-mail!!! A stejně to platí i naopak, pokud někdo v galerii nechce být, tak to samozřejmě hned zařídím!
Za čtvrté: Kdo ještě nezná heslo na Diskusi Ostrovanů, tak mi napište, nebo se mě zeptejte, protože aktuální informace budu zveřejňovat především tam!!! Je to diskuse opravdu jen pro ty, co trénují agility, proto je „zaheslovaná“!

No a jinak přeji všem krásné jaro, hodně zdraví pro vás i vaše čtyřnožce a uvidíme se na „place“! 🙂
Martina