Ostrov na Šelepce

Holky ze Psí školky Vás všechny zvou na:
Oldies párty nazvanou: „Ostrov na Šelepce“

Kdy: sobota 17.11.2012 ve 20.00
Kde: Klub Šelepka Brno
Za kolik:
slosovatelná vstupenka je k mání za 80,- Kč (na cvičáku, nebo někam dodáme! Big Smile
A proč to děláme?: No protože  po desetileté éře Plesů Kynologů je potřeba zkusit zase něco nového! 🙂

Elektronická objednávka vstupenek – A UŽ JE VYPRODÁNO!!!! Pokud někdo uvolní svoje místa, tak je nabídneme dalším zájemcům!
Seznam objednaných vstupenek.

Vstupenky nutno objednat a zaplatit předem  – musíme totiž vyprodat sál, aby byla Šelepka jen pro nás! Smile. Můžeme domluvit i jednotné menu na večer (zůstaneme věrni řízkům..), aby jste případně nemuseli čekat v restauraci a nepřišli tak o tanec. 🙂 Takže kdo by měl o řízek  zájem, ať to uvede v el. objednávce vstupenek. A protože to je akce pro zábavu, tak vyhlašujeme i pár soutěží, jejichž výherce samozřejmě odměníme! Jako např. a hlavně: nejlepší  disco „ohoz“ 🙂 nejextravagantnější účes, nejlepší taneční choreografie na vybranou skladbu, nejvyšší podpatky… a pokud vás napadnou ještě nějaké další bláznoviny, tak sem s nimi! 🙂 No a můžeme také ovlivnit „play list“ Dýdžeje, takže do komentářů pod tento článek napište, co by jste chtěli 17.11. na párty slyšet!

Těšíme se nashledanou! M+R a jejich úžasní přátelé, kteří se budou na organizaci podílet!

1 komentář u “Ostrov na Šelepce

  1. cokoliv pořádného… ale bacha, my se Silvou sme ti nejlepší tanečníci disco … (Arnoštek je prostě božííííí:-)))

Komentáře jsou uzavřeny.