Kurz přípavy psa na výstavu – prázdninové lekce

Kurz přípavy psa na výstavu je určen pro všechny zájemce o proniknutí do světa výstav psů.  Pro všechny ty, co by rádi svého psa vystavovali sami, ale nejsou si jisti,  co je na výstavě čeká a jakým směrem mají svého psa trénovat..
Dále je určen pro ty, co by rádi uchovnili svého psa a podmínkou chovnosti je absolvování výstavy….Kurz je otevřen pro všechny psy  s průkazem původu, ale také  i pro křížence. Ano! I pro pejsky bez PP se pořádají výstavy (tzv. voříškiády), kde se můžete svým pejskem pochlubit! Big Smile

V kurzu Vás seznámíme s tím,  co to je „posouzení ve statickém postoji, posouzení v pohybu, posouzení na stole“ a probereme taktiku vystavování. Se svým pejskem budete sami pracovat a procvičovat výstavní dovednosti. V kurzu budou i praktické ukázky vystavování.

Pro zájemce o juniorhandling nabízíme procvičování všech figur se kterými se můžete v této soutěži setkat.

Ke každému majiteli a jeho pejskovi budeme přistupovat individuálně podle jejich potřeb a přání.
Výhodou práce ve skupince s ostatními psy je osvojení si výstavních návyků při rušivých vlivech, které vás mohou na výstavě čekat.

Kurz je rozvržen na 5 hodinových lekcí a cena kurzu je 800,-  Kč.  Prázdninový rozvrh jednotlivých lekcí bude upravený podle zájmu a lekce mohou probíhat i v dopoledních hodinách! Napište nám, které dny a hodiny vám vyhovují!

Elektronická přihláška do kurzu
Seznam přihlášených.

Co si vzít sebou na první hodinu?

1. Rozhodně svého psa (věk od 3 měsíců a dále neomezeně)
2. Pamlsky nakrájené na malé kousky – opravdu si dejte záležet na tom, aby to byly pro psa neodolatelné
laskominy!
3. Oblíbenou hračku, pokud jí dává pes přednost před pamlsky
4. Výstavní vodítko (není podmínka!)
5. No a samozřejmě dobrou náladu a chuť se naučit zase něco nového!

Výcvikářka Hana Frimmelová, která kurz povede,  se vystavování psů věnuje už 20 let. Informace o jejích psech a aktivitách najdete na jejích webových stránkách.
Pokud by jste se chtěli domluvit na nějakých individuálních lekcích, nebo jiných termínech kurzů, tak ji prosím kontaktujte na tel.č. 724786614, nebo na e-mailu: frimmelova@sky.cz

Těšíme se nashledanou.Victory