Přípravka na kurzy agility

dsc_0445Upozornění: níže uvedené řádky se týkají jen našich absolventů kurzů poslušnosti psa a v některých případech i školky pro štěňata!!!

Vzhledem k počtu zájemců o naše tréninky agility, jsme se letos rozhodly, že  uspořádáme v březnu tzv. „přípravku agility“ pro všechny, kteří mají  zájem se agility věnovat na sportovní úrovni. Agility není jen o tom, že pes nějakým způsobem překoná překážky na parkuru.  Je to sport o souhře psovoda se psem…  O vzájemném pochopení… O radosti z pohybu.. Na to bychom vás chtěli připravit.. Naučit vás základní prvky, bez kterých se později neobejdete…
Nebudeme se rovnou pouštět do skokových sekvencí agility, ale probereme nejdřív pár základních technických prvků a skoků, probereme si nácvik zónových překážek, možnosti nácviku slalomu, odložení na startu, základy skokové gymnastiky a spoustu jiných důležitých věcí.. Hodně práce budete muset se svým psem udělat mimo cvičák a my bychom vám chtěly vysvětlit, jak na to!
Pokud se chcete se svým psem opravdu věnovat agility, musíte se připravit na to, že to není levná záležitost a že vás čeká pořádná dřina. Samozřejmě se dá tato aktivita provozovat i jen pro občasnou zábavu psího parťáka,  ale pro hodně lidí, kteří začínali jen tak rekreačně, se stal tento sport doslova drogou..  A tak nechceme podcenit začátky případných budoucích šampionů! Exciting

Tak to jen na úvod. Big Smile

Prosím, aby se všichni zájemci napsali do tabulky, ve které bude uvedený i rozpis tréninků. 
Potom bude stačit, aby jste u svého jména udělali křížek (nebo nějakou jinou značku) na datu vypsaného tréninku.
Pokud vám nebude fungovat přihlašování přes tabulku, napište mi prosím e-mail na agility.Brno@seznam.cz
Březnová přípravka agility (která ovšem začne už v únoru Victory)bude probíhat pravidelně v pondělí a středu od 16:00  do 17:15
Nepravidelně viz. tabulka . Můžeme se domluvit i na jiných hodinách, pokud se sejdou min. 3 zájemci.
Pro všechny , kteří se nahlásí,  bych na FB vytvořila zvláštní skupinu, na které bychom se mohli operativně domlouvat.
Pokud nejste registrovaní na FB, použijeme jinou komunikační cestu! Big Smile
(V obou případech mi prosím napište na e-mail agility.Brno@seznam.cz svůj kontakt, na kterém vás budu moct informovat!)
Cena za lekci bude 150,- Kč.
Pokud máte nějaké dotazy,tak pište na výše uvedený e-mail!
Těšíme se na vás!
Vaše učitelky! Scorn