Provoz cvičiště v červnu 2020

Systém rezervací pro jednotlivé dny a hodiny se pro nás za uplynulé týdny ukázal natolik přínosný, že se stane nezbytnou součástí provozu našeho cvičiště i pro měsíce ( a možná i roky) ! 🙂

Pro účast na jednotlivých lekcích použijte prosím rezervační systém, který je rozdělený zvlášť pro školku pro štěňata (pouze pro štěňata od 3 do 6-ti měsíců – (někdy uděláme výjimku do 7, ale víc opravdu ne!) a zvlášť pro kurzy poslušnosti.
Do řádku pište jen jméno psa, zkratku pro název plemene a tel.č., které nebude v tabulce viditelné v plném rozsahu. (pro kurzisty s předplatným není tel.č. nutné)
Pokud se kapacita hodiny naplní, můžete se zapsat jako náhradník (zobrazíte se v jinak barevném poli – růžovém!). Potom už bude jen na vás, jestli si zkontrolujete v den výcviku tabulku, jestli se nějaké místo neuvolnilo, nebo se zapíšete na jiný den .

Případné odhlášení z lekce proveďte pouze formou SMS (uvést datum tréninku a jméno psa) na tel.603788787 a prosíme tímto všechny přihlášené, aby své případné rušení rezervace hlásili s dostatečným předstihem.

Prostě buďte ohleduplní k nám, nebo i k případným dalším zájemcům o naše lekce! Děkujeme předem

V případě, že se vám stane nějaká chyba v přihlašování, tak napište SMS na 603788787 🙂
Sami už do rezervací nemůžete zasahovat, protože by v systému zavládla anarchie! 🙂

Děkujeme za dodržování všech výše uvedených pokynů a těšíme se na vás!
Holky ze Psí školky