A opět a znovu: dopravní situace při příjezdu na cvičiště!

Chci poděkovat vám všem, kteří stále máte dostatek trpělivosti a jezdíte na naše lekce i přes naprosto katastrofální dopravní situaci v Brně.
Takže nové informace:
Od 1. července do 18. srpna bude zcela uzavřený Husovický tunel i ulice Karlova. Řidičům nebude umožněno levé odbočení z Dukelské třídy do Provazníkovy, ani levé odbočení z Provazníkovy do Dukelské třídy. Níže najdete přehled omezení i objízdné trasy. Omezení dopravy je nutné kvůli projektu VMO Tomkovo náměstí, Rokytova. Ten se blíží do finální části prací. – tolik z oficiálních webových stránek kopemezabrno.cz
A k tomu by se měla přidat už dříve avizovaná uzávěra ulice Marie Majerové a na Soběšické už jsou také nějaké značky na silnici, které označují výkopy…
A tak nám nezbývá nic jiného než doufat, že se v roce 2025 dočkáme nějaké normální průjezdnosti ze všech směrů!!!!