Kurz přípravy psa na výstavu

Kurz přípavy psa na výstavu je určen pro všechny zájemce o proniknutí do světa výstav psů. Pro všechny ty, co by rádi svého psa vystavovali sami, ale nejsou si jisti, co je na výstavě čeká a jakým směrem mají svého psa trénovat.

Dále je určen pro ty, co by rádi uchovnili svého psa a podmínkou chovnosti je absolvování výstavy. Kurz je otevřen pro všechny psy s průkazem původu, ale také i pro křížence. Ano! I pro pejsky bez PP se pořádají výstavy (tzv. voříškiády), kde se můžete svým pejskem pochlubit! V kurzu Vás seznámíme s tím, co to je „posouzení ve statickém postoji“, „posouzení v pohybu“, „posouzení na stole“ a probereme taktiku vystavování. Se svým pejskem budete sami pracovat a procvičovat výstavní dovednosti. V kurzu budou i praktické ukázky vystavování. Pro zájemce o juniorhandling nabízíme procvičování všech figur se kterými se můžete v této soutěži setkat. Ke každému majiteli a jeho pejskovi budeme přistupovat individuálně podle jejich potřeb a přání.

Výhodou práce ve skupince s ostatními psy je osvojení si výstavních návyků při rušivých vlivech, které vás mohou na výstavě čekat.

Kurz je rozvržen na 5 hodinových lekcí a je nutné se do něho nahlásit předem lektorce Hance Frimmelové (na e-mail: frimmelova@sky.cz nebo telefonicky na: 724 786 614) a domluvit se s ní na rozvrhu hodin. Naše Hanka je velmi zkušené handlerka, která se vystavování psů věnuje už více než 20 let a má za sebou řadu vynikajících výsledků. Všechny informace o ní najdete na jejích webových stránkách.

Co s sebou

  • Rozhodně svého psa (věk od 3 měsíců a dále neomezeně)
  • Pamlsky nakrájené na malé kousky – opravdu si dejte záležet na tom, aby to byly pro psa neodolatelné laskominy
  • Oblíbenou hračku, pokud jí dává pes přednost před pamlsky
  • Výstavní vodítko (není podmínkou)
  • No a samozřejmě dobrou náladu a chuť se naučit zase něco nového