Lamberk II. – krátká reportáž ze soustředění agility..

dsc_0397Poslední prázdninový týden jsme opět strávili v rekreačním areálu Lamberk  a na týdenním programu byl hlavně trénink agility pro pkročilé a závodníky…. No a protože jsem tentokrát nesehnala druhého trenéra, byl počet účastníků oproti minulým letům omezený na polovic a myslím, že to nebylo vůbec na škodu. Bylo to takové komorní a pohodové. Předpověď počasí na tento týden byla hodně špatná a já s hrůzou čekala, jestli se vyplní a opět nám proprší 3 úvodní dny stejně jako v červnu. Nakonec to nebylo tak hrozné a trvalý déšť byl maximálně v noci. Díky němu alspoň začali růst konečně hříbky!  Big SmileDěkuji všem za bezva týden a doufám, že účastníci byli spokojení. A lepší, než všechna slova jsou vždycky fotky, za které opět děkuji Svaťce Lišková (+ všem těm, kterým se dostal do rukou její fotoaparát! Grimace)
[slideshow id=32]