Megacolours „Tomato“ párty…

Tak tato akce se opravdu vyvedla! Cry I když jsem měla obavy z toho, že jsme museli změnit místo konání z tradiční „Oldies“ diskotéky na Šelepce do noblesnějších prostor restaurace Tomato… Ale díky Vlaďce Homolové, která se postarala o domluvu všeho potřebného s provozovatelem restaurace – zajištění DJ, objednávky jídla, přeorganizování stolů v restauraci tak, abychom si všichni měli kam sednout,  promítání fotek atd. – tak vše proběhlo v naprosté pohodě! Mimo to se ale Vlaďka postarala o výzdobu prostor (vystřihovala barevné pejsky, zajistila balónky s logem PŠ, věšela fotky…) a taky dodala  spoustu úžasných sponzorských darů do tomboly a ještě nám celý večer pomáhala… Takže všechny ty díky za prima akci, které jsem vyslechla, patří z velké části právě jí!!! Victory
No a ještě ke všemu vyhrála soutěž o největší podpadky! Exciting
Jinak to byl naprosto skvělý večer, který se u některých protáhl až do ranních hodin!
Už jsem to psala několikrát ( i když asi v jiné podobě Big Smile), že mě strašně moc baví, když jsou lidi hraví.. Loňská Šelepka byla super, co se týká kostýmů, ale letošní Tomato ji určitě předčilo! Minimálně co do barevnosti! Exciting Neuvěřitelné kombinace a kreace. Prostě paráda. A tancovalo se, a pilo se a bavilo se a díky sponzorům nikdo neodešel s prázdnou… DJ hrál na přání, obsluha na baru byla velmi milá, a restaurace je nekuřácká, takže co víc si přát??? Big Smile

Díky všem za účast a za skvěle strávený čas. Byli jste prostě dokonalí!!!Girl
Fotky od Svaťky Liškové jsou lepší, než tisíc slov!!!
M.