Mistr Ostrova 2015 – reportáž z akce

dsc_0004Nádherná podzimní sobota, skvělí lidé, dva plné stoly dobrot, na kterými by pan Babica zřejmě zbledl závistí, štědří sponzoři cen, dokonalý organizační tým a pomocníci, parádní výkony na tratích a děkovná slova od účastníků…
Pýcha prý předchází pád, ale copak to jde nebýt pyšná, když prostě všechno vyjde podle vašich představ?Wink
Tak určitě by někdo nějaká negativa našel, ale doufám, že nepřebijí ty klady! Laughing
Na konci našeho klubovního  „prestižního“ Wink závodu jsem si uvědomila, že  počet Ostrovanských týmů musel přesáhnout číslo 50 a přiznám se, že mě to trochu ohromilo! Děkuji tímto Hance Frimmelové a Radaně Růžičkové za to, že se věnují agilitním Ostrovanským „učňům“, protože sama bych určitě takový počet agilitních nadšenců odtrénovat nemohla.
Stejně tak, jako se rodiče víc věnují svým mladším dětem, i my trenérky máme velkou radost z toho, když se daří těm, kteří s tímto sportem začínají a ještě víc  fandíme těm, u kterých  ty začátky nejsou úplně jednoduché a často máte pocit, že to prostě nepůjde… A ony se najednou  z těch „ošklivých káčatek“ začnou klubat ty krásné labutě…  Držíme vám všem palce a ať se daří i dál!Smile

Pro tento rok získali titul Nejlepšího učně Ostrova v kat. small Eva Šmerdová a Jetty, v kat. medium Michal Pexa a Falco a v kat. large Radana Růžičková a Gira, ale opravdu moc gratuluji všem ostatním učňům a doufám, že si to užili…
No a jak dopadli boje o titul MISTRA?? Smile
Mazáci jsou prostě mazáci – jsou dobří, ostřílení, zkušení a jsou na ně kladené větší nároky… Cool
Upřímně mě bylo líto každých zkřížených ruk, které jsem musela pro tým ukázat, ale je to sport a ve sportu se člověk s porážkami musí umět vypořádat… Takže sláva vítězům, ale čest poraženým!!!

Mistři  Ostrova v agility se pro rok 2015 stali:
v kat. small –  úžasná Lucka Frimmelová a Zumi, v kat. medium získal titul  perfektními výkony získal titul Ivo Tesař a Míma ,  a v kat. large potvrdil svou skvělou formu  tým Hanka Skolková a Darek!!!
Gratuluji vám všem!!!

No a nutně musím končit poděkováním:
* díky za skvělé počasí
* díky Dudynovi za vše, co pro nás dělá
* díky Svaťce za vše, co pro nás dělá
* díky babičkám za vše, co pro nás dělají
* díky Ostrovanům za vše, co dělají sami pro sebe
* díky Ivanovi a Momo za dokonalý časoměřický  a výsledkový servis
* díky všem sponzorům za ceny pro vítěze: společnosti Brněnka, Vlaďce Homolové, společnosti Valmont, pekárně pro psy „U dvou psů“, Lei Klimešové, Darči Dytrychové, Daně Zemanové, Lence Rovenské…
* díky za fantastické výtvory a „mňamky“ na našem Ostrovanském stole.
* díky všem za účast!!!!!

Příští rok na shledanou!!!!!

Všechny výsledky akce: (už brzy)
Foto: Svaťka Lišková
foto:  Vendula Čuperová